Saavutettavuustyökalut

Suomen luonnonsuojeluliitto SLL Pohjois-Savon piiri

Pohjois-Savo
Navigaatio päälle/pois

Pohjois-Savon luonnonsuojelupiirin paikallisyhdistykset ja niiden yhteyshenkilöt vuonna 2021

OTA YHTEYTTÄ PUHEENJOHTAJIIN JA TULE MUKAAN TOIMINTAAMME:

IISALMEN LUONNON YSTÄVÄIN YHDISTYS ry (ILYY)

Puheenjohtaja: Jarmo Yliluoma, Auringonkehrä 6 B 6, 74120 Iisalmi, 040-721 2618; jyliluoma@gmail.com
ILYY:n sekä Iisalmen luontomuseon osoite
Kirkkopuistonkatu 9, 74100 Iisalmi


KOILLIS-SAVON LUONNONYSTÄVÄT ry

Puheenjohtaja: Tuula Muranen, Koiramäentie 158, 73460 Muuruvesi, p. 0440-331678; tuulamuranen@gmail.com


KIURUVEDEN LUONNONYSTÄVÄT ry
Puheenjohtaja: Liisa Räisänen, Mähköntie 21 A 8, 81720 Lieksa; liisaaraisanen@gmail.com


KUOPION LUONNON YSTÄVÄIN YHDISTYS r.y. (KLYY)
Puheenjohtaja: Ari Kekäläinen, puheenjohtaja@klyy.fi; +358 400 517 641


NILSIÄN LUONNONSUOJELUYHDISTYS ry

Puheenjohtaja: Kari Arola, kari.arola@kolumbus.fi; 050 555 6462

Sihteeri: Mauri Tiainen, mauri64.tiainen@gmail.com


SUOMEN LUONNONSUOJELULIITON SIILINJÄRVEN YHDISTYS ry

Puheenjohtaja: Maari Janhunen, 044 577 4690, maari.janhunen@gmail.com


SISÄ-SAVON LUONNONYSTÄVÄT ry

Puheenjohtaja: Jarkko Poikolainen, 040  186 7479, jatapo@suomi24.fi

sihteeri: Markus Sjöberg, markus.sjöberg@gmail.com


VARKAUDEN LUONNONYSTÄVÄT ry

Puheenjohtaja: Timo Immonen, p. 050-3103 404; timo.immonen@pp7.inet.fi

Yhteydenotot: hallitus@varkaudenluonnonystavat.net