Saavutettavuustyökalut

Suomen luonnonsuojeluliitto SLL Uudenmaan piiri Espoon yhdistys

Espoo
Navigaatio päälle/pois

Puheenjohtaja Virpi Sahi

  • 050 3082457
  • virpi.sahi(a)sll.fi

Taloudenhoitaja, hallituksen jäsen Anni Simola

  • 040 5122338
  • annisimol(a)gmail.com

Hallituksen jäsen Raimo Volanen

  • 0400 523444
  • raimo.volanen(a)kolumbus.fi

Hallituksen jäsen Timo Hast

  • 050 5178736
  • timo.hast(a)tjh.fi

Hallituksen varajäsen Pirjo Itkonen

  • 050 4078266
  • pirjo.itkonen(a)sll.fi

Hallituksen jäsen Erkki Kaarnama

  • 040 809 4833
  • keltakuu678(a)gmail.com

Vieraslajitalkoovastaava Camilla Lindy

  • 050 3414775
  • camillalindy(a)gmail.com

Hallituksen jäsen Ritva Punamäki-Sundblad

  • 0400 308280
  • riti.pretty(a)gmail.com

Hallituksen varajäsen Riitta Salmela

  • 040 5838365
  • rims(a)kolumbus.fi

Sihteeri Kristiina Mod

  • kitimod(a)gmail.com

Hallituksen jäsen Juha Solantie

  • 050 4582359
  • juha.solantie(a)welho.com

Hallituksen jäsen Rainer Lahti

  • 050 3622054
  • rainer.lahti(a)saunalahti.fi

Retkenvetäjä Marko Takanen

  • 050 4860 467
  • marko.takanen(a)vakio.com

varajäsen Mikko Partio

  • +358405660094

varapuheenjohtaja Maria Sirviö

  • +358503606953

varajäsen Sini Karhu

  • +358452795660
  • sinimkarhu(a)gmail.com

hallituksen jäsen Veikko Solantie

Hallitus 2019

Espoon ympäristöyhdistyksen hallitus 2019:
PUHEENJOHTAJA
Virpi Sahi virpi.sahi (at) sll.fi 050 3082457
 
HALLITUKSEN JÄSENET
Timo Hast timo.hast (at) tjh.fi 050 5178736
Erkki Kaarnama keltakuu678(at)gmail.com 040 809 4833
Rainer Lahti rainer.lahti (at)saunalahti.fi 050 3622054
Camilla Lindy 10.5.19 asti camillalindy (at)gmail.com 050 3414775
Anni Simola annisimol (at)gmail.com 040 5122338
Maria Sirviö maria.elisabet.sirvio(at)gmail.com 050 3606953
Juha Solantie juha.solantie (at)welho.com 050 4582359
Ritva Punamäki-Sundblad riti.pretty (at)gmail.com 0400 308280
Veikko Solantie veikko.solantie@kolumbus.fi
 Raimo Volanen raimo.volanen (at)kolumbus.fi 0400 523444
HALLITUKSEN VARAJÄSENET
Sini Karhu sini(at)karhut.eu 045 2795660
Riitta Salmela rims (at) kolumbus.fi  040 5838365
Pirjo Itkonen pirjo.itkonen (at) sll.fi
Mikko Partio mikkoapartio(at)gmail.com 040 5660094
TOIMIHENKILÖT
Marko Takanen marko.takanen (at)vakio.com 050 4860 467