Saavutettavuustyökalut

Suomen luonnonsuojeluliitto SLL Uudenmaan piiri Espoon yhdistys

Espoo
Navigaatio päälle/pois

Puheenjohtaja Anni Simola

  • +358 40 5122338
  • annisimol(a)gmail.com

Hallituksen jäsen, taloudenhoitaja Eija Bär

Hallituksen jäsen, varapuheenjohtaja Rainer Lahti

  • +35850 3622054
  • rainer.lahti(a)saunalahti.fi

Hallituksen jäsen, sihteeri Kristiina Mod

  • kitimod(a)gmail.com

Hallituksen jäsen Pirjo Itkonen

  • pirjo.itkonen(a)sll.fi

Hallituksen jäsen, Pörriäisniittyvastaava Erkki Kaarnama

  • 040 809 4833
  • keltakuu678(a)gmail.com

Hallituksen jäsen, jäsenrekisterivastaava Mikko Partio

  • +358405660094

Hallituksen jäsen Veikko Solantie

  • +358504962470
  • veikko.solantie(a)kolumbus.fi

Hallituksen jäsen Raimo Volanen

  • +358 400 523444
  • raimo.volanen(a)kolumbus.fi

Hallituksen jäsen Juha Solantie

  • +358 50 4582359
  • juha.solantie(a)welho.com

Hallituksen varajäsen Virpi Sahi

  • 050 3082457
  • virpi.sahi(a)sll.fi

Hallituksen varajäsen, tarjoiluvastaava Riitta Salmela

  • riitta(a)pienikyla.com

Hallituksen varajäsen Leena Kauppila

  • leena.kauppila(a)fimnet.fi

Hallituksen varajäsen Salla Nurkkala

Vieraslajitalkoovastaava Camilla Lindy

  • 050 3414775
  • camillalindy(a)gmail.com

Hallitus 2020

Espoon ympäristöyhdistyksen hallitus 2020
PUHEENJOHTAJA
Anni Simola annisimol@gmail.com 040 5122338
 
HALLITUKSEN JÄSENET
Eija Bär
eija.bar(at)pp.inet.fi 
Pirjo Itkonen pirjo.itkonen (at) sll.fi
Erkki Kaarnama keltakuu678(at)gmail.com 040 809 4833
Rainer Lahti rainer.lahti (at)saunalahti.fi 050 3622054
Kristiina Mod kitimod(at)gmail.com
Mikko Partio mikkoapartio(at)gmail.com 040 5660094
Juha Solantie juha.solantie (at)welho.com 050 4582359
Veikko Solantie veikko.solantie(at)kolumbus.fi 050 4962470
Raimo Volanen raimo.volanen (at)kolumbus.fi 0400 523444
HALLITUKSEN VARAJÄSENET
Virpi Sahi
virpi.sahi (at) sll.fi 050 3082457
Riitta Salmela riitta (at) pienikyla.com 040 5838365
Leena Kauppila leenakauppila(at)fimnet.fi
Salla Nurkkala sallapenttinen(at)gmail.com
TOIMIHENKILÖT
Camilla Lindy camillalindy@gmail.com 050 3414775