Saavutettavuustyökalut

Suomen luonnonsuojeluliitto SLL Uudenmaan piiri Espoon yhdistys

Espoo
Navigaatio päälle/pois

Puheenjohtaja Anni Simola

  • +358 40 5122338
  • annisimol(a)gmail.com

Hallituksen jäsen, taloudenhoitaja Eija Bär

Hallituksen jäsen, varapuheenjohtaja Rainer Lahti

  • +35850 3622054
  • rainer.lahti(a)saunalahti.fi

Hallituksen jäsen, sihteeri Kristiina Mod

  • kitimod(a)gmail.com

Hallituksen jäsen Pirjo Itkonen

  • pirjo.itkonen(a)sll.fi

Hallituksen jäsen Erkki Kaarnama

  • 040 809 4833
  • keltakuu678(a)gmail.com

Hallituksen jäsen, jäsenrekisterivastaava Mikko Partio

  • +358405660094

Hallituksen jäsen Veikko Solantie

  • +358504962470

Hallituksen jäsen Raimo Volanen

  • +358 400 523444
  • raimo.volanen(a)kolumbus.fi

Hallituksen varajäsen Virpi Sahi

  • 050 3082457
  • virpi.sahi(a)sll.fi

Hallituksen varajäsen, tarjoiluvastaava Riitta Salmela

  • rims(a)kolumbus.fi

Hallituksen varajäsen Leena Kauppila

  • leena.kauppila(a)fimnet.fi

Hallituksen varajäsen Salla Nurkkala

Retkenvetäjä Marko Takanen

  • 050 4860 467
  • marko.takanen(a)vakio.com

Hallitus 2020

Espoon ympäristöyhdistyksen hallitus 2020
PUHEENJOHTAJA
Anni Simola annisimol@gmail.com 040 5122338
 
HALLITUKSEN JÄSENET
Pirjo Itkonen pirjo.itkonen (at) sll.fi
Erkki Kaarnama keltakuu678(at)gmail.com 040 809 4833
Rainer Lahti rainer.lahti (at)saunalahti.fi 050 3622054
Eija Bär eija.bar(at)pp.inet.fi
Kristiina Mod kitimod(at)gmail.com
Mikko Partio mikkoapartio(at)gmail.com 040 5660094
Juha Solantie juha.solantie (at)welho.com 050 4582359
Veikko Solantie veikko.solantie(at)kolumbus.fi 050 4962470
Raimo Volanen raimo.volanen (at)kolumbus.fi 0400 523444
HALLITUKSEN VARAJÄSENET
Virpi Sahi
virpi.sahi (at) sll.fi 050 3082457
Riitta Salmela rims (at) kolumbus.fi  040 5838365
Leena Kauppila leenakauppila(at)fimnet.fi
Salla Nurkkala sallapenttinen(at)gmail.com
TOIMIHENKILÖT
Marko Takanen marko.takanen (at)vakio.com 050 4860 467