Liittohallituksen puheenjohtaja Harri Hölttä

Liittohallituksen varapuheenjohtaja Johan Heino

  • johan.heino(a)sll.fi

Liittohallituksen muut jäsenet

  • Pekka Heikura pekka.heikura(a)sll.fi
  • Sampo Jaakkola sampo.jaakkola(a)sll.fi
  • Heikki Kurkela heikki.kurkela(a)sll.fi
  • Riku Lumiaro riku.lumiaro(a)sll.fi
  • Allan Metsähuone allan.metsahuone(a)sll.fi
  • Jyrki Mäkelä jyrki.makela(a)sll.fi
  • Mirja Suhonen mirja.suhonen(a)sll.fi

Varajäsenet:

  • Jouni Lamminmäki jouni.lamminmaki(a)gmail.com
  • Katja Samsten katja.samsten(a)gmail.com