Liittohallituksen puheenjohtaja Harri Hölttä

Liittohallituksen varapuheenjohtaja Sari Hänninen

  • sari.hanninen(a)sll.fi

Liittohallituksen muut jäsenet

  • Sampo Jaakkola sampo.jaakkola()sll.fi
  • Kari Järventausta juhani01()hotmail.com
  • Markku Marttinen markku.marttinen()vapaa-ajankalastaja.fi
  • Heikki Simola heikki.l.k.simola()gmail.com
  • Mirja Suhonen mirja.suhonen()gmail.com
  • Pertti Sundqvist pertti.sundqvist()sll.fi
  • Kati Vierikko kati.vierikko()ymparisto.fi
  • Ina Rosberg

Varajäsenet:

  • Heikki Kurkela heikki.kurkela()karpalo.net
  • Jouni Lamminmäki jouni.lamminmaki()gmail.com