Saavutettavuustyökalut

Suomen luonnonsuojeluliitto SLL Uudenmaan piiri Vantaan yhdistys

Vantaa
Navigaatio päälle/pois

Jäsenkirje KESÄ 2023 on lähetetty jäsenille!

Olethan saanut jäsenkirjeen?

Uusimmassa Vantaan yhdistyksen jäsenkirjeessä otetaan selvää pöllön ruokalistasta, pohditaan ketkä kaikki oikein hyönteisiä syövätkään ja rakennetaan perhosbaari!

Jos jäsenkirje ei ole saapunut sähköpostiisi, tarkista, että jäsentiedoissasi on varmasti ajantasainen sähköpostiosoite. Voit tehdä sen itse menemällä osoitteeseen https://rekisteri.sll.fi/jasentiedot/. Jos jäsentiedoissa ei ole ollenkaan sähköpostiosoitettasi, saat sen lisättyä sinne ottamalla yhteyttä suoraan jäsenrekisterivastaavaan osoitteessa jasenasiat@sll.fi.

Jäsenkirje lähetetään pdf-muodossa kaikille Vantaan yhdistyksen jäsenille sähköpostiin jäsenetuna, joten yhteystiedot jäsenrekisterissä kannattaa pitää ajantasaisina!

Pysytään yhteydessä!