Saavutettavuustyökalut

Suomen luonnonsuojeluliitto SLL Uudenmaan piiri Vantaan yhdistys

Vantaa
Navigaatio päälle/pois

Vantaan yhdistyksen vuosikokous

Suomen luonnonsuojeluliiton Vantaan yhdistyksen vuosikokous järjestetään Kulttuurikeskus Vernissassa (Tikkurilantie 36) torstaina 17.2. klo 18.00 alkaen. Vuosikokouksen esityslistan, vuoden 2021 toimintakertomuksen ja vuoden 2022 toimintasuunnitelman löydät Hallitus-sivulta.

Kiinnostaisiko osallistuminen työryhmiemme työskentelyyn? Voit tutustua työryhmiimme toimitasuunnitelmasta ja saapua vuosikokoukseen kuullaksesi toiminnasta lisää. Työryhmiin ovat tervetulleita kaikki yhdistyksen jäsenet!

Vuosikokoukseen osallistujien tulee ilmoittautua viimeistään maanantaina 14.2. osoitteeseen vantaa@sll.fi tarjoilujen määrän arvioimiseksi. Pyrimme järjestämään vuosikokoukseen myös mahdollisuuden osallistua etänä.

Tervetuloa!

Kuva: Petri Hirva, pikkulokit kokoustavat kivellä