Saavutettavuustyökalut

Suomen luonnonsuojeluliitto SLL Pohjois-Savon piiri Nilsiän yhdistys

Nilsiä
Navigaatio päälle/pois

yhdistyksen puheenjohtaja Kari Arola

  • +358505556462
  • kari.arola(a)kolumbus.fi

Nilsiän luonnonsuojeluyhdistyksen yhteystiedot

JOHTOKUNTA :

PUHEENJOHTAJA:   Kari Arola, Koulutanhua 8 B 40, 00840 Hki, p. 050-555 6462, kari.arola@kolumbus.fi

SIHTEERI: Mauri Tiainen, Laitilantie 21, 73300 Nilsiä, p. 050-464  5458; mauri64.tiainen@gmail.com

RAHASTONHOITAJA: Arja Tiainen, Laitilantie 21, 73300 Nilsiä, p.040-716 6392, tiainen.arja25@gmail.com

VARAPUHEENJOHTAJA: Sami Rissanen, p.050-4915870

 

MUUT HALLITUKSEN JÄSENET JA VARAJÄSENET:

Jorma Airaksinen, Lusperinkuja 11, 73300 Nilsiä, p. 050-525  8167; jorma.airaksinen@taikavuori.fi (jäsen)

Soili Kuusela, Pohjois-Sänkimäki 265, 73300 Nilsiä, p.050-324 3606 (jäsen)

Anne Plaketti-Ullgren, Levämäentie 234, 73810 Palonurmi, p.050-350 4356, anne.plaketti-ullgren@rautavaara.fi (varajäsen)

Sakari Pentikäinen, Pieksänkoskentie 68 A, 73350 Haluna, p. 050-0488 424; rakennus-tahko@hotmail.com (varajäsen)

Kirsti Taattola, Taatontie 43, 73300 Nilsiä. p.050-382 6428, kirsti.taattola@gmail.com (varajäsen)

 

 

 

 

Ota tarvittaessa johtokunnan jäseniin yhteyttä.