Saavutettavuustyökalut

Suomen luonnonsuojeluliitto SLL Pohjois-Pohjanmaan piiri Oulun yhdistys

Oulu
Navigaatio päälle/pois

puheenjohtaja Paula Ratava

  • +358405576272
  • paula.ratava(a)gmail.com

varapuheenjohtaja Kalle Hellström

  • +358 45 237 1125
  • kalle.hellstrom(a)iki.fi

sihteeri Jalmari Suutari

  • +358 44 500 1160
  • hjalmarr89(a)gmail.com

taloudenhoitaja Pirjo Haikala

  • +358 45 315 5374
  • phaikala(a)gmail.com

hallituksen jäsen Annamari Sopanen

  • +358 50 330 3560
  • annamari.sopanen(a)gmail.com

hallituksen jäsen Elina Rönkä

  • +358 40 593 1851
  • elina.ronka1(a)gmail.com

Suomen luonnonsuojeluliiton Oulun yhdistys ry

Yhdistyksen vuoden 2019 hallitukseen kuuluvat:

  • Paula Ratava, puheenjohtaja
  • Kalle Hellström, varapuheenjohtaja
  • Jalmari Suutari, sihteeri
  • Pirjo Haikala, taloudenhoitaja
  • Elina Rönkä
  • Annamari Sopanen

Yhdistykselle voi lähettää sähköpostia osoitteeseen slloulunyhdistys@gmail.com. Palautetta voi antaa myös palautelomakkeella.

FI31 5740 8920 1387 96
Y-tunnus: 0970930-7

Lisäksi voit olla yhteydessä kaikkiin toimijoihimme:

Luonnonsuojeluliitto Oulun toimijoita v.2017
Luonnonsuojeluliitto Oulun toimijoita v.2017. Kuva Kalle Hellström.

Toimijat 18.09.2018

 

 Nimi E-mail Puhelin
  Anna-Mari Sopanen annamari.sopanen(ÄT)gmail.com 050 330 3560
  Eetu Pikkarainen eetu.pikkarainen(ÄT)oulu.fi 040 558 5312
  Elina Rönkä elina.ronka1(ÄT)gmail.com 040 593 1851
  Esa Aalto esaalto(ÄT)hotmail.com 040 865 2926
  Esko Saari esko.saari(ÄT)dnainternet.net 040 735 9186
  Ilmari Juutilainen ilmarijuutilainen(ÄT)gmail.com 040 726 6289
  Jari-Petteri Suutari hjalmarr89(ÄT)gmail.com 044 500 1160
  Juha Eskola juhaoulu44(ÄT)gmail.com  044 262 8299
  Juha Hilska juha.hilska(ÄT)gmail.com  040 047 8925
  Juha Korhonen j.korhonen(ÄT)nic.fi  0400 829 639
   Kari Soronen soronenkari(ÄT)gmail.com 045 180 8003
  Kirsi Anttila kirsi.anttila(ÄT)eduouka.fi 040 545 1412
  Kalle Hellström kpo.hellstrom(ÄT)gmail.com 045 237 1125
  Mari Tolkkinen  mari.j.tolkkinen(ÄT)gmail.com 040 594 1615
  Marjut Rautio marjut.savuoja(ÄT)gmail.com 040 506 4886
  Mikko Hinkkanen mikko.hinkkanen(ÄT)gmail.com 040 567 6261
  Minna Paarma minna.paarma1(ÄT)gmail.com 040 571 2813
  Paula Ratava paula.ratava(ÄT)gmail.com  040 557 6272
  Saara Salmela saaranmailit(ÄT)gmail.com 040 542 4486
  Satu Räsänen satuhrasanen(ÄT)gmail.com 040 515 2612
  Sirkka-Liisa Väänänen slvaananen(ÄT)gmail.com 041 540 2423
  Sari Wallius sjwallius(ÄT)yahoo.co.uk 050 403 9492
  Suvi Kiljo suvi.kiljo(ÄT)gmail.com  045 156 8395