Saavutettavuustyökalut

Suomen luonnonsuojeluliitto SLL Varsinais-Suomen piiri

Varsinais-Suomi
Navigaatio päälle/pois

Suomen luonnonsuojeluliiton Varsinais-Suomen piiri ry:n hallitus vuonna 2020

Saija Porramo, puheenjohtaja, Naantali
saija.porramo@gmail.com

Sanna Tikander, taloudenhoitaja, Salo
sanna.tikander@gmail.com

Mai Suominen, Kaarina
mai.suominen@gmail.com

Jussi Laaksonlaita, Parainen
jussi.laaksonlaita@gmail.com

Emma Kosonen, Turku
emmakristiinakosonen@gmail.com

Pia Roering, varapuheenjohtaja, Turku
pia.roering@gmail.com

Johanna Aaltonen, Naantali
johaalt@gmail.com

Pertti Sundqvist, Turku
pertti.sundqvist@sll.fi

Pirjo Rinne, Uusikaupunki
pirjo.i.rinne@gmail.com

Katja Samsten, Turku
katja.samsten@gmail.com

Essi Ruohisto, sihteeri, Turku
essi.ruohisto@hotmail.com

Varajäsenet

Kukka Hammarström, Kaarina
kuhammars@gmail.com

Miika Meretoja, Turku
miika.meretoja@gmail.com

Julia Helminen, Turku
helmin.julia94@gmail.com

Liisa Näntö, Turku
liisa.nanto@gmail.com