Sijainti: Pääsivu / Espoon ympäristöyhdistys / Hallitus

Hallitus

Espoon ympäristöyhdistyksen hallitus 2018
PUHEENJOHTAJA


Virpi Sahi
virpi.sahi (at) sll.fi 050 3082457




HALLITUKSEN JÄSENET


Pirjo Itkonen pirjo.itkonen (at) sll.fi 050 4078266
Erkki Kaarnama hopiakuu (at) luukku.com 040 809 4833
Raimo Volanen raimo.volanen (at) kolumbus.fi 0400 523444
Anni Simola annisimol (at) gmail.com 040 5122338
Timo Hast timo.hast (at) tjh.fi 050 5178736
Juha Solantie juha.solantie (at) welho.com 050 4582359
Camilla Lindy camillalindy (at) gmail.com 050 3414775
Ritva Punamäki-Sundblad riti.pretty (at) gmail.com 0400 308280
Riitta Salmela rims (at) kolumbus.fi 040 5838365
Marko Takanen mtakanen (at) gmail.com 050 4860 467




HALLITUKSEN VARAJÄSENET


Rainer Lahti rainer.lahti (at) saunalahti.fi 050 3622054
Seppo Hannus seppo.hannus (at) gmail.com 050 3771370
Tiina Parkkima tiina.parkkima (at) iki.fi 040 8290324
Stephen Venn stephen.venn (at) helsinki.fi 050 3794428


 

 


 

Tapahtumat
Espyyn hallitus kokoontuu 23.05.2018 18:00 - 20:00 — Villa Apteekki, Pappilantie 5, 02770 Espoo
RETKI Takkulan luomuviljelyksille ja -metsään Pohjois-Espoossa 09.06.2018 - 20.06.2018 — Takkulantie 16, 02980 Espoo
Espyyn hallitus kokoontuu 13.06.2018 18:00 - 20:00 — Villa Apteekki, Pappilantie 5, 02770 Espoo
Luonnonkukkien päivän retki Espoon Vanttilassa 17.06.2018 13:00 - 15:00
Jättipalsamin kitkentätalkoot Espoon Mankkaalla 11.08.2018 14:00 - 17:00
Valkopajangervon kitkentätalkoot Espoon Glimsinjoella 23.08.2018 18:00 - 20:00 — Glimsinjoen luontopolku, rasti 4 läheisyydessä; katuosoite Jänismetsäntie 2, Espoo
Tulevat...
Ota yhteyttä

Espoon ympäristö-
yhdistys ry

Villa Apteekki
Pappilantie 5, 02770 Espoo
www.sll.fi/espoo

Muut yhteystiedot ks.
hallitus