Sijainti: Pääsivu / Yhteystiedot

Yhteystiedot

Suomen luonnonsuojeluliiton Oulun yhdistys ry

olsy(ät)olsy.fi
Yhdistyksen puhelin: +358 45 639 5311 

Ota yhteyttä palautelomakkeella

Esa Aalto, esaalto(ät)hotmail.com, 040 865 2926, puheenjohtaja

Hannu Karvonen, hannu.karvonen(ät)gmx.com, 045 131 2511, puuhamies


Voit myös ottaa yhteyttä meihin - me kaikki tunnemme Suomen luonnonsuojeluliitto Oulun toiminnan

Toimijat 25.4.2017:   
    Elisa Raittila, eraittila(ät)gmail.com, 045 121 4224
    Iita Tiusanen (sihteeri), iita.tiusanen(ät)netti.fi,050 558 8709
    Ilmari Juutilainen, ilmarijuutilainen(ät)gmail.com, 040 726 6289
    Kirsi Anttila (taloudenhoitaja), kirsi.anttila(ät)eduouka.fi, 040 545 1412
    Kalle Hellström (varapuheenjohtaja), kpo.hellstrom(ät)gmail.com, 045 237 1125
    Marjut Rautio, marjut.savuoja(ät)gmail.com, 040 506 4886
    Minna Paarma, minna.paarma(ät)gmail.com, 040 571 2813
    Paula Ratava, (Oulunsalo) paula.ratava(ät)gmail.com, 0405576272
    Tiina Sihto, reatiinas(ät)gmail.com, 045 277 4546
    Saara Salmela, saaranmailit(ät)gmail.com, 040 542 4486
    Salim Al-Ahdab, salahdab(ät)ee.oulu.fi, 040 440 4908
    Sampo Haapasaari, sampo.haapasaari(ät)gmail.com, 040 820 0494
    Satu Räsänen, satuhrasanen(ät)gmail.com, 040 515 2612
    Sirkka-Liisa Väänänen, sirkka-liisa.vaananen(ät)luukku.com, 041 540 2423
    Sari Wallius, sjwallius(ät)yahoo.co.uk, 050 403 9492
    Stiina Lehmus, stiina_lehmus(ät)hotmail.com, 050 402 3092

 

Pankkiyhteys

Suomen luonnonsuojeluliiton Oulun yhdistys ry, FI31 5740 8920 1387 96
Y-tunnus: 0970930-7


Suomen Luonnonsuojeluliiton Pohjois-Pohjanmaan piiri

www.sll.fi/pohjois-pohjanmaa
Aluepäällikkö Merja Ylönen
Kauppurienkatu 33, PL 326, 90101 Oulu
044-929 0550
merja.ylonen(ät)sll.fi

« syyskuu 2017 »
syyskuu
matiketopelasu
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930