Sijainti: Pääsivu / Yhdistys / Toimijat

Toimijat

Toimijat

Järjestämme retkiä ja tapahtumia, päivitämme nettisivuja, ideoimme toimintaa, valmistelemme kannanottoja, yms.

Toimijat 30.11.2016:

    Hannu Karvonen, hannu.karvonen(ät)gmx.com, 045 131 2511
    Aino Tuhkanen, aino.tuhkanen(ät)student.oulu.fi, 040 723 8786   
    Anna-Mari Sopanen, annamari.sopanen(ät)gmail.com
    Eetu Pikkarainen, eetu.pikkarainen(ät)oulu.fi, 040 558 5312
    Elisa Raittila, eraittila(ät)gmail.com, 045 121 4224
    Esa Aalto, esaalto(ät)hotmail.com, 040 865 2926
    Iita Tiusanen, iita.tiusanen(ät)netti.fi,050 558 8709
    Ilmari Juutilainen, ilmarijuutilainen(ät)gmail.com, 040 726 6289
    Kirsi Anttila, kirsi.anttila(ät)eduouka.fi, 040 545 1412
    Kalle Hellström, kpo.hellstrom(ät)gmail.com, 045 237 1125
    Marjut Rautio, marjut.savuoja(ät)gmail.com, 040 506   4886   
    MInna Paarma, minna.paarma1(ät)gmail.com 040 571 2813
    Saara Salmela, saaranmailit(ät)gmail.com, 040 542 4486
    Salim Al-Ahdab, salahdab(ät)ee.oulu.fi, 040 440 4908
    Sampo Haapasaari, sampo.haapasaari(ät)gmail.com, 040 820 0494
    Satu Räsänen, satuhrasanen(ät)gmail.com, 040 515 2612
    Sirkka-Liisa Väänänen, sirkka-liisa.vaananen(ät)luukku.com, 041 540 2423
    Sari Wallius, sjwallius(ät)yahoo.co.uk, 050 403 9492
    Stiina Lehmus, stiina_lehmus(ät)hotmail.com, 050 402 3092   
    Tiina Sihto, reatiinas(ät)gmail.com, 045 277 4546