Sijainti: Pääsivu / Yhdistys / Toimijat

Toimijat

Toimijat

Järjestämme retkiä ja tapahtumia, päivitämme nettisivuja, ideoimme toimintaa, valmistelemme kannanottoja, yms. Ota yhteyttä, mikäli tarpeen tai hyödyksi.

Toimijat 3.2.2018

  •     Aino Tuhkanen, aino.tuhkanen(ät)student.oulu.fi, 040 723 8786   
  •     Anna-Mari Sopanen, annamari.sopanen(ät)gmail.com
  •     Eetu Pikkarainen, eetu.pikkarainen(ät)oulu.fi, 040 558 5312
  •     Elisa Raittila, eraittila(ät)gmail.com, 045 121 4224
  •     Esa Aalto, esaalto(ät)hotmail.com, 040 865 2926
  •     Hannu Karvonen, hannu.karvonen(ät)gmx.com, 045 131 2511
  •     Ilmari Juutilainen, ilmarijuutilainen(ät)gmail.com, 040 726 6289
  •     Juha Eskola, juhaoulu44(ät)gmail.com, 044 262 8299
  •     Kari Soronen, soronenkari(ät)gmail.com, 046 574 3309
  •     Kirsi Anttila, kirsi.anttila(ät)eduouka.fi, 040 545 1412
  •     Kalle Hellström, kpo.hellstrom(ät)gmail.com, 045 237 1125
  •     Mari Tolkkinen, mari.j.tolkkinen(ät)gmail.com , 040 594 1615    
  •     Marjut Rautio, marjut.savuoja(ät)gmail.com, 040 506   4886 
  •     Mikko Hinkkanen, mikko.hinkkanen(ät)gmail.com, 040 567 6261
  •     Minna Paarma, minna.paarma1(ät)gmail.com, 040 571 2813
  •     Paula Ratava paula.ratava(ät)gmail.com, 0405576272 
  •     Saara Salmela, saaranmailit(ät)gmail.com, 040 542 4486
  •     Salim Al-Ahdab, salahdab(ät)ee.oulu.fi, 040 440 4908
  •     Sampo Haapasaari, sampo.haapasaari(ät)gmail.com, 040 820 0494
  •     Satu Räsänen, satuhrasanen(ät)gmail.com, 040 515 2612
  •     Sirkka-Liisa Väänänen, sirkka-liisa.vaananen(ät)luukku.com, 041 540 2423
  •     Sari Wallius, sjwallius(ät)yahoo.co.uk, 050 403 9492
  •     Stiina Lehmus, stiina_lehmus(ät)hotmail.com, 050 402 3092   
  •     Tiina Sihto, reatiinas(ät)gmail.com, 045 277 4546